top of page

Hakkımızda.

20 Yılı Aşkın Tecrübe ve Deneyim!

Pan Tercüme Ltd. Şti.

olarak; 20 yılı aşkın bir süredir, müşterilerimize, uzman çevirmen kadromuz ile yazılı, sözlü ve noter yeminli profesyonel tercüme hizmeti vermekteyiz.

Size 1 Tık Uzaktayız!

 

Dünyanın ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun, herhangi bir tercüme ofisine gitmenize gerek kalmadan, çevirisi yapılacak belge ve dokümanlarınızı bize e-posta üzerinden gönderebilir ve tarafımızca çevirisi tamamlandıktan sonra yine e-posta yoluyla ya da tercih etmeniz halinde kargo ile geri alabilirsiniz.

Kaliteli Çeviri Hizmeti!

Belge ve dokümanlarınız, çevirisine başlanmadan önce detaylı bir şekilde gözden geçirilip incelenerek doğru çevirmenlere atanır. Konusunda uzman, tecrübeli ve deneyimli çevirmenlerimiz tarafından tercüme edildikten sonra ise gerekli uygunluk, dilbilgisi ve imla kontrolleri özenle yapıldıktan sonra tarafınıza iletilir.

İstediğiniz Format ve Biçimde Teslim!

Belge ve dokümanlarınızı istediğiniz formatta ( Microsoft Word, Powerpoint, Excel, pdf vb. ) bize iletip, çevirisi yapılan dokümanlarınızı yine istediğiniz formatta teslim alabilirsiniz.
Bize yolladığınız dokümanları sadece çevirisi yapılmış bir biçimde değil, istemiş olduğunuz formatta, görsel ve biçim açısından da yollamış olduğunuz dokümanla bire bir aynı olacak şekilde geri alacağınızı garanti etmekteyiz.

Güvenilir, Zamanında ve Hızlı Teslim!

Günümüz dünyasında güvenilirliğin ve zamanın sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, bize iletmiş olduğunuz çeviri metinlerinizin, istemiş olduğunuz tarih ve saat aralığında tarafınıza teslim edilmesi birincil önceliğimizdir.

pan tercume logo.jpg
bottom of page